Dziś jest: 20-11-2018, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
www.zporr.gov.pl www.funduszestrukturalne.gov.pl www.wup.opole.pl www.rif.opole.pl www.bzfe.opole.uw.gov.pl opolskie.pl Strona Główna

Przetarg na realizację projektu: Budowa zbiornika retencyjnego WŁODZIENIN na rzece Troi rozstrzygnięty

Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych rozstrzygnął przetarg nieograniczony na realizacje projektu „Budowa zbiornika retencyjnego WŁODZIENIN na rzece Troi, gmina Branice i gmina Głubczyce”,  dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
W przetargu zostało złożonych osiem ofert a wyłonionym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska i Melioracji „HYDROMEL” Sp. z o.o. z Końskich.

Wartość zwycięskiej oferty to 20 660 393,60 PLN i jest o 7 661 606,40 PLN mniejsza od zakładanej wartości kosztorysowej.
Rozstrzygnięcie przetargu możliwe było po przeprowadzeniu przez zespół arbitrów Urzędu Zamówień Publicznych rozprawy, która oddaliła odwołanie wniesione przez jedno z przedsiębiorstw biorących udział w postępowaniu.
Konieczność dwukrotnego przeprowadzenia procedury przetargowej na realizację projektu spowodowało przesunięcie terminu rozpoczęcia zadania na 15.12.2005 r., pomimo że umowa o dofinansowanie projektu została podpisana 14 stycznia 2005 r.
Prace wykonawcze rozpoczną się w grudniu br. - niezwłocznie po podpisaniu umowy z wykonawcą.